Võistluskalender

Tervist, kogukondlikus versioonis ja piraatlusele vastanduvalt TTÜ tenniseväljaku korrashoiu osas kätt külge panna sooviv tudeng või õppejõud!

Tutvumaks TTÜ tenniseväljaku ja ülikoolilinnakus tennisemängu võimaluse kindlast likvideerimisest päästnud Saja Tennisemängija metsa kogukonnaga (või lühemalt Tennise Kontakti kogukonnaga, meid teenindava samanimelise süsteemi järgi) õppeaasta lõppvõistluste või meie pika suveturniiri raames ja võib-olla millalgi selleks kutse saamise korral hiljemgi sisehooajal meiega mängimiseks palume plakatil toodud aadressil saata meile oma mängutaseme tutvustus prooviseti jaoks sobiva vastase välja valimiseks, lisades ka õpitava eriala või töötaja puhul ameti TTÜ-s. Õppeaasta lõppvõistlustele ja suveturniirile registreerimise tähtajad on vastavalt 6. ja 30. juunil, kuid oma mängutaseme tutvustamiseks on soovitav võimalusel juba nädalaid varem oma soovist osaleda teada anda. Augustis on meil n-ö väljakutse-turniiri traditsioon suveturniiri parimatele selleks, et iga osavõtja motivatsiooni kõrgel hoida.

Suurte tennise-entusiastide jaoks võime aeg-ajalt teha mõistliku väikse erandi ka väljaspool tudengite ja õppejõudude ringi. Administratiivpersonali hulka sattunud, kuid pärdiklusele nagu nt anonüümsete valesüüdistuste "alusel" kaaperdamine või pettuse eesmärgil kompetentsetelt tudengitelt abi palumine ja sellega oma saamatuse kinnimätsimiseks kaasnevale piraatlusele meie ülikoolis pühendunult vastanduvad tennisehuvilised võivad aadressil tenniseturniir at lists ttu ee meiega ühendust saada juunis, mispeale sõltuvalt varasemast kogemusest võime pakkuda ühele teist, administratiivtegelased võimalust oma pühendumust eelmainituga sarnastele eetilistele põhimõtetele meile tutvustada ja osavõttu meie turniiridel võimaldada. Kui aga järjekordne tennisehuvilisest administratiivtöötajate esindaja meie headest põhimõtetest kinnipidavasse kogukonda järjekordselt mittesobivaks osutub, siis järgmisel hooajal kindlasti me administratiivpersonali mängusoovidega ei tegele.

Oluline teada: Kes osalevad Tallinna Tehnikaülikooli spordiklubi poolt korraldatavatel üritustel (nt vilistlaskogu paarismänguturniiril) või muul moel piraatlusega tegelevatele jõukudele oma toetust avaldavad, need Tennise Kontakti mitte kõige vähemalgi määral oodatud ei ole. Neil aga, kes pärast räigeid Tennise Kontakti kogukonna vastaseid agressioone meie kogukonna poolt kogukondlikus versioonis ja seda ka lepinguga kaitstult likvideerimisest päästetud ülikooli tenniseväljakut nüüd spordiklubi kaudu on sunnitud kasutama, kuna ülikooli administratsioon vahepeal eriti jõhkralt lepingut rikkudes selle halduse oma palgalise personali meelevalda on kaaperdanud, on siiski võimalik pärast meie sissejuhatavaid turniire TTÜ tennisehuvilise pühendumust Ausale Mängule (eeldatavasti ka väljaspool tenniseväljakut, muidugi) oma allkirjaga kinnitades niisamuti meiega liituda.

Kelle jaoks need tervitussõnad liiga pikkadeks ja lohisevateks ei osutunud ja kes sooviksid seda sorti arengutele vastu seistes koos tugevamad olla, need võiksid meie kogukonna ja meiega tennist mängimise võimaluste, aga ka meid kompromissitult häirivate probleemide kohta TTÜ tenniseväljakul ja sellega seonduvastki TODO: üksikasjalikumalt edasi lugeda...