Võistluskalender

Tervist, kogukondlikus versioonis ja piraatlusele vastanduvalt TTÜ tenniseväljaku korrashoiu osas kätt külge panna sooviv tudeng või õppejõud!

Hilinenud õppeaasta avavõistluste raames Saja Tennisemängija metsa kogukonnaga (või lühemalt Tennise Kontakti kogukonnaga, meid teenindava süsteemi nime järgi) tutvumiseks ja võib-olla millalgi selleks kutse saamise korral hiljemgi sisehooajal meiega mängimiseks palume plakatil toodud aadressil saata meile oma mängutaseme tutvustus prooviseti jaoks sobiva vastase välja valimiseks, lisades ka õpitava eriala või töötaja puhul ameti TTÜ-s. Registreerimise tähtaeg on 25. oktoobril, kuid oma mängutaseme tutvustamiseks on soovitav ca kuu aega varem oma soovist osaleda teada anda. Kui osavõtt 30. oktoobril kindel ei ole, siis võib ka potentsiaalseks osavõtjaks registreeruda, kuid mida varem sellest teada anda, seda parem, maandumislehe plakatil näidatud aadressil.

Suurte tennise-entusiastide jaoks võime aeg-ajalt teha mõistliku väikse erandi ka väljaspool tudengite ja õppejõudude ringi. Administratiivse personali hulka sattunud, kuid pärdiklusele nagu nt anonüümsete valesüüdistuste "alusel" kaaperdamine või pettuse eesmärgil abi palumine ja sellega kaasnevale piraatlusele meie ülikoolis pühendunult vastanduvad tennisehuvilised võivad aadressil tenniseturniir at lists ttu ee meiega ühendust saada juunis, mispeale sõltuvalt varasemast kogemusest võime pakkuda ühele teist võimalust oma pühendumust eelmainituga sarnastele eetilistele põhimõtetele meile tutvustada ja osavõttu meie turniiridel võimaldada. Kui aga järjekordne tennisehuvilisest administratiivtöötajate esindaja meie headest põhimõtetest kinnipidavasse kogukonda mittesobivaks osutub, siis järgmisel hooajal kindlasti me administratiivse personali mängusoovidega ei tegele.

Oluline teada: Kes osalevad Tallinna Tehnikaülikooli spordiklubi poolt korraldatavatel üritustel (nt vilistlaskogu paarismänguturniiril) või muul moel piraatlusega tegelevatele jõukudele oma toetust avaldavad, need Tennise Kontakti küll vähimalgi määral oodatud ei ole. Neil aga, kes pärast räigeid Tennise Kontakti kogukonna vastaseid agressioone meie kogukonna poolt kogukondlikus versioonis ja seda ka lepinguga kaitstult likvideerimisest päästetud ülikooli tenniseväljakut nüüd spordiklubi kaudu on sunnitud kasutama, kuna ülikooli administratsioon vahepeal eriti jõhkralt lepingut rikkudes selle halduse oma palgalise personali meelevalda on kaaperdanud, on siiski võimalik TTÜ tennisehuvilise pühendumust Ausale Mängule (eeldatavasti ka väljaspool tenniseväljakut, muidugi) oma allkirjaga kinnitades niisamuti meiega liituda.

Kelle jaoks need tervitussõnad liiga pikkadeks ja lohisevateks ei osutunud ja kes sooviksid seda sorti arengutele vastu seistes koos tugevamad olla, need võiksid meie kogukonna ja meiega tennist mängimise võimaluste, aga ka meid kompromissitult häirivate probleemide kohta TTÜ tenniseväljakul ja sellega seonduvastki TODO: üksikasjalikumalt edasi lugeda...

www.000webhost.com